Počet návštev:

250525

TVORBA WEB STRÁNOK

www.popo.sk-web-stranky-a-pomoc-s-pocitacom-dizajn-www-stranka

VYTVORENIE WEB STRÁNKY

Mať firemnú, osobnú, hobby prezentáciu na internete je v súčasnosti samozrejmosťou. Pod písmená www – vašu web stránku zahrniem pekný design, prehľadnosť, logickú štruktúru a jednoduché ovládanie. Moje dlhoročné skúsenosti s tvorbou web stránok sa premietnú do vašej modernej a efektívnej web stránky.

 

ADMINISTRÁCIA OBSAHU WEB STRÁNKY

Vaša web stránka nemusí byť len statickou nemennou prezentáciou, jej základnou súčasťou je  ľahko ovládateľný administračný systém, pomocou ktorého môžete jednoducho upravovať, v prípade potreby, jej obsah a prinášať tak návštevníkom stále aktuálne informácie. Systém je naozaj jednoduchý a na jeho ovládanie nie je potrebné mať znalosti z programovacích jazykov – ovláda sa podobne ako textový editor Microsoft Word. Ďalšia výhoda redakčného systému je okrem toho, že máte možnosť upravovať si web stránku po obsahovej stránke, aj to, že vám redakčný systém umožní v prípade potreby aj jednoducho meniť rozloženie jednotlivých prvkov na web stránke a aj zmenu dizajnu.

 

WEB HOSTING A REGISTRÁCIA DOMÉNY

Samozrejmosťou je moja asistencia pri registrácii názvu web stránky – domény v tvare www.“vášnázov“.sk  a asistencia pri umiestnení web stránky na internet – web hosting server (poplatok za registráciu domény a web hosting pre spoločnosť poskytujúca registráciu domén a web hosting  je  vo výške cca 32€ bez DPH ročne).

 

POSTUP NA VYTVORENIE VAŠEJ WEB STRÁNKY KROK PO KROKU NÁJDETE TU.

www.popo.sk-web-stranky-a-pomoc-s-pocitacom-tvorba-web-stranky

 

POZRITE SI ako ľahko si môžete upravovať web stránku, ktorú pre vás vytvorím v redakčnom systéme (kliknite na video pre začiatok prehrávania)